Ranking TOP 5 sprężarek

Zastanawiasz się nad kupnem sprężarki? Urządzenie te pozwala na uzyskanie powietrza pod bardzo dużym ciśnieniem. Zazwyczaj jest to od 6 do 10 barów. w tym rankingu sprężarek 100 litrów, który obejmuje aż pięć miejsc dowiesz się, którą najlepiej wybrać pod swoje preferencje i zastanowisz się dokładnie, którą z tych sprężarek potrzebujesz właśnie TY! Przy ustaleniu tego wyniku sprężarek 100 litrów wchodziły w skład osoby, które znają na ten temat opinie innych konsumentów i wypowiedzi samych producentów owych kompresorów. Aktualne trendy w tej kategorii też były brane pod uwagę. Znani producenci na rynku też odpowiadają na pytania zainteresowanych, które zawsze są brane najbardziej pod uwagę. Zapoznaj się z rankingiem sprężarek 100 litrów i oceń sam, czy któraś właśnie przyda się Tobie!

5. Hecht 2355 sprężarka tłokowa

Hierarchia sprężarek 100 litrów zaczynamy właśnie od sprężarki tłokowej marki Hecht 2355, która uważana jest przez konsumentów jako niepowtarzalna sprężarka. Owy kompresor jest zasilony przez silnik elektryczny o mocy 230 V / 50 Hz o mocy 3Hp a jego zbiornik został stworzony z bardzo wytrzymałego i mocnego na czynniki atmosferyczne metalu o pojemności 100 litrów. Głównym atutem kompresora Hecht jest niemożliwy do zaprzeczenia fakt, iż jest to urządzenie szczególnie praktyczne zastosowanie we wszystkich rodzajach warsztatów, wszędzie tam gdzie są potrzebne sprężarki tłokowe o wysokiej wydajności i ekonomiczne. Odporność sprężarki żywotny i wytrzymały silnik to kolejne mocne atuty by właśnie to ona przykuła Twoje oko gdy poszukujesz kompresora o pojemności 100 litrów i zasłużyła by znaleźć się właśnie na tej liście rankingu sprężarek 100 litrowych. Ciśnienie jakie zapewni ten kompresor to 8 barów. Elektryczna sprężarka olejowa to połączenie idealnej jakości z nowoczesnymi rozwiązaniami jak i wirnik, który jest bezwypadkowy i posłuży Tobie na długie lata.

4. Airpress HK425/100 3KM 10 Bar 100L 360501

Kolejna wyśmienita sprężarka o pojemności 100L w naszym rankingu TOP 5 sprężarek. Dlaczego? Jej wydajność umywa się przed każdym innym kompresorem 400 litrów/min. Zasila go silnik o pojemności 400 V / 50 Hz / 3Ph a jego maksymalna prędkość obrotowa to 1250 obr/min. Kolejnym i to dość ważnym atutem tej sprężarki to to, że jest stworzona przez najwyższej klasy części przez co jej żywotność się wydłuża. Praca na pełnych obrotach wynosi ciśnienie robocze aż do 10 barów. Posiada dwa tłoki, stopień sprężania jeden, a jej wymiary to 98 x 48 x 90 Cm a waga osiąga 81 kilo, ale nie zniechęcaj się do jej kupna, ponieważ przy tak dużej wadze łatwo ją przenieść a jej użyteczność i parametry wskazują, że powinna znaleźć się u Ciebie w warsztacie tak jak tu w kolejności sprężarek 100 litrowych.

3. Airpress 100l 450l/min 3KM 36512-N

Kolejny produkt od producenta Airpress. Kolejna wyśmienita sprężarka, która będzie działać na najwyższych obrotach przez parę ładnych lat. Mało wypadkowa sprężarka, a zawdzięcza to wszystko dzięki częścią z najwyższej jakości na rynku. Znalazła się w tym rankingu sprężarek 100 litrowych nie przez przypadek. Zasilana jest silnikiem o mocy 400 V / 50 Hz / 3 Ph a jej prędkość obrotowa to 840 obr/min. Posiada dwa stopnie sprężania a jej ciśnienie robocze to minimalnie od 12 barów do maksymalnych 14 barów. Sprężarka posiada dwa tłoki i wysokie obroty. Nie uważasz właśnie, że powinieneś ją mieć? Skoro tak wysokie miejsce zajmuje w rankingu sprężarek do 100 litrów?

2. Aircraft 100 L Aiprofi 853/100 2018831

To już drugie miejsce w naszej ocenie sprężarek 100l i nie mogło zabraknąć właśnie sprężarki Aircraft 100 L Aiprofi. kompresor jest z 2-cylindrowej jednostki o wysokiej wydajności. Silnik elektryczny z wyłącznikiem ochronnych pozwala na przeniesienie napędu. Pas klinowy jako zabezpieczenie i kolejnym atutem sprężarki. Wydajność na naprawdę wysokich obrotach aż do 850 litrów na minutę. Ciśnienie jakie maksymalnie może osiągnąć ta sprężarka to 10 barów i posiada pojemność zbiornika 200, także kolejnym atutem sprężarki jest 1 tłok i 2 stopnie sprężenia obroty, które wykonuje to 1240 1/min moc silnika to chyba najważniejsze. Moc silnika posiadająca to 5.5 kW a napięcie podłączenia 400V. Zdaniem ekspertów i konsumentów jest to jedna z najbardziej czołowych sprężarek dlatego nie mogło jej zabraknąć na tym rankingu sprężarek 100L. Dalej nie wiesz czy ją kupić ? To może jak się dowiesz, że jej zbiornik zapewnia niską temperaturę i przez to w sprężarce nie pojawia się żadna wilgoć. Nie ? Dalej jesteś jeszcze nie przekonany? Gwarancja na zbiornik aż 15-letnia, tak dobrze czytasz 15-letnia gwarancja na zbiornik. Bez podstawy właśnie owa spawarka nie pojawiła się w tak wysokim miejscu na tym rankingu sprężarek 100 L.

1. Pansam Kompresor Olejowy 2-cyl V 100 L 2,3 Kw 412L/Min

Na pierwszym miejscu naszego rankingu sprężarek 100L pojawiła się sprężarka/kompresor olejowy o mocy 8 barów. Wysokiej jakości produkty wykonana w sposób estetyczny i niepozwalający by wilgoć dostała się do sprężarki przez to tak wyjątkowa sprężarka trafiła na tak wysokie miejsce. Co najważniejsze właśnie ten kompresor posiada kółka, więc jego przetransportowanie nie wymaga dużej nakłady siły. Jego silnik jest napędzany zasilaniem o wysokości 220-240 V 50 Hz a maksymalnie ciśnienie to 8 barów. Moc silnika ? 2300 Wat bardzo potężna i wytrzymała sprężarka zasługuje na tak wysokie miejsce w rankingu sprężarek 100l. Ilość przypływu powietrza to 412 l/min a pojemność zbiornika owej sprężarki to 100l. posiada dwa cylindry przez co zwiększa ilość obrotów i łatwość w pracy. Sprężarka jest jedna z najbardziej ciekawych i wyśmienitych części przez co jej zabezpieczenia idą w górę a co za tym idzie? Powinna być właśnie w Twoim warsztacie. Tak jak tu na pierwszym miejscu w rankingu sprężarek 100 L