Odkrycie sterowania gestami

Producenci czołowych technologii komputerowych tworzą dla klientów coraz bardziej innowacyjne urządzenia. Stworzyli właśnie urządzenie, które pozwala ludziom na sterowanie notebookami za pomocą gestów. Sterowanie gestami może okazać się pomocne w zarządzaniu biznesem.

Jaka firma?

Notebooki VAIO są wyposażone w tą technologię, która nazywa się Media Gallery. To właśnie ta technologia umożliwia sterowanie notebookiem za pomocą gestów. Wystarczy ruch ręka, aby ekran podążał za nim. Sterowanie gestami w VAIO również może być opłacalne. Biznes z notebookami rozwija się, niedługo mogą być sterowane gestami.

Jak to działa?

Przykładowo ludzie, którzy kupili notebooki VAIO wyposażone w Media Gallery, kiedy poruszą dłonią w prawo, ich notebookowe galerie fotografii, reagują na ruch i również przemieniają zdjęcie na następne. Sterowanie gestami może uprzyjemnić zarządzanie notebookiem.

Miłośnicy notebooków

Miłośnicy notebooków VAIO zacierają ręce, mogą na odległość sterować Media Gallery. Ludzie, którzy chcą kupić sobie taki notebook VAIO z wbudowanym systemem Media Gallery, przed zakupem mają możliwość sprawdzenia działania. Fani mogą więc nauczyć się sterowania galerią z pomocą gestów, własnych gestów, własnych części ciała. Notebooki VAIO już teraz robią niezłą furorę, ciekawe jak to będzie za kilka lat. Sterowanie gestami pomoże zarządzać również media gallery.