Jako zorganizować udaną imprezę firmową w Zakopanem?

Zorganizowanie udanej imprezy firmowej zwykle jest dość dużym wyzwaniem. Wśród kwestii, które przysparzają największych trudności, szczególnie kłopotliwe okazuje się znalezienie miejsca, które będzie w stanie spełnić oczekiwania uczestników, jeśli chodzi o ofertę noclegów, jakości proponowanych posiłków, a także zaplecza, które umożliwi przeprowadzenie zarówno towarzyszących wyjazdowi spotkań, jak i swobodną wieczorną zabawę.

Co liczy się przy urządzaniu wyjazdowej imprezy firmowej?

Imprezy firmowe są ważnym wydarzeniem, które pozwala na połączenie ze sobą wypoczynku, nawiązywania nowych kontaktów oraz lepszego poznawania zarówno bezpośrednich współpracowników, jak i osób, z którymi rzadziej utrzymuje się relacje ściśle służbowe, jak również okazją do przeprowadzania atrakcyjnych szkoleń czy warsztatów. Poza kwestiami merytorycznymi liczą się tu jednak także lokalizacja wybranego obiektu oraz warunki, w jakich uczestnicy będą spędzać czas. W pierwszym przypadku istotna okaże się okolica i oferowane przez nią możliwości – np. zwiedzania ciekawych miejsc, obcowania z przyrodą czy poznawania lokalnej kuchni oraz folkloru lub branie udziału w aktywności sportowej m.in. organizowania pieszych wycieczek, jazdy na rowerze albo uprawiania sportów zimowych. W drugim na pierwszy plan wysuwa się standard zakwaterowania, jakość podawanych posiłków czy dodatkowe wyposażenie dostępne w obiekcie. Należy też wspomnieć o miejscu do zorganizowania wieczornego spotkania w luźniejszej atmosferze. Miejscowość, która okazuje się wymarzona do urządzenia imprezy firmowej to Zakopane, oferujące bardzo wiele atrakcji turystycznych oraz niesamowitą atmosferę i znajdujący się w nim ośrodek wczasowo-konferencyjny BEL-AMI.

Co oferuje ośrodek wczasowo-konferencyjnego BEL-AMI?

Zakopiański środek wczasowo-konferencyjny BEL-AMI oddaje do dyspozycji uczestników wyjazdów firmowych 35 pokoi dwuosobowych i 4 pokoje jednoosobowe, a także apartament oraz 12 pokoi typu studio, a ponadto 5 pokoi trzyosobowych. W każdym z nich znajduje się łazienka z prysznicem, toaletą i umywalką, a także telefon i telewizor. Goście mają też zapewnione WI-FI. Dostępne są również sale szkoleniowe mieszczące 30, 50, 60 i 150 osób, które są wyposażone w sprzęt audiowizualny i profesjonalne nagłośnienie.