5 sposobów, by zyskać uwagę kobiety, mimo bycia tym miłym gościem

Jesteś miły- większość ludzi jest, albo tylko im się tak wydaje. Czy więc masz szansę na udany podryw jako ten miły gość? Przecież mówi się, że laski kochają drani! Ale zaskoczę Cię, bo niekoniecznie.

Bycie miłym (nie tylko dla niej, ale dla ludzi, zwierząt, a nawet wegan i wegetarian) odzwierciedla Twoje uczucia, postawę, stosunek do świata i to, że jesteś mężczyzną wartym poznania i zasługujesz na to uwagę kobiet.  Ale czy naprawdę wierzysz, że kobiety też uważają, że na nie zasługujesz? Bo wydaje mi się, że większość uważa samych siebie za ponadprzeciętnych, a od innych wymaga, by UDOWODNILI, że są ich godni.

Zatem- czasem bycie miłym nie wystarczy.  Ok, dobrze, jesteś miły, ale musisz też być interesujący. Poznaj te informacje:

Niestety „miły facet” oznacza mięczak/przegryw  w umysłach zbyt wielu ludzi. Zatem nie możesz być przesadnie miły, bo też wyjdziesz na przegrywa. Zarzuć czasem jakimś lekko cynicznym żartem, albo coś w tym stylu.

Uwierz mi: nie musisz być palantem, żeby  przyciągać kobiety!
W rzeczywistości kobiety nie lubiły szarpnięć lub  agresywni mężczyźni.  Przyciąga ich wyzwanie,   interesujących facetów.  To wszystko.  Możesz być  ciekawy, wymagający i wciąż miły człowiek.  Być  siebie, ale pamiętaj o tych znaczących  rzeczy, które mogą mieć znaczenie między a  zwykły miły facet i udany:

  1. Kobiety KOCHAJĄ mężczyznę, który jest WYZWANIEM…  najszybszy i najłatwiejszy sposób, jaki kiedykolwiek słyszałem, aby pozwolić  kobieta wie, że TY jesteś facetem, którym powinna być  dążenie polega na tym, aby kobiety wiedziały, że odnosisz sukcesy  z kobietami.  Bądź miłym facetem, ale takim, który jest  pożądany.  🙂
  2. NAJSKUTECZNIEJSZE podejście do kobiety i  wzbudzić jej atrakcyjność dla ciebie, dając jej  Komplement dla jej wyglądu.  To może być samobójcze, jeśli  zrobiono źle … ale po prostu znajdź u niej coś, co  naprawdę myślisz, że jest wyjątkowa, inna od niej.  Poświęcasz uwagę, a zdobędziesz uwagę w  zwrócić!
  3. Brak agresywności nie oznacza, że  muszę poczekać, aż wpadnie pani doskonałość  Twoje okrążenie (na które jako „miły facet” zasługujesz)  definicja, oczywiście).  Musisz trochę wziąć  inicjatywa.  BĄDŹ PEWNY W SIEBIE (ale nie do końca)  zarozumiały) i okazuj szczere zainteresowanie czymś  o kobiecie.
  4. Najlepiej sprzedający się gatunek książek na świecie  to romanse… ponieważ kobiety KOCHAJĄ romanse. Więc nie mów o sporcie, bo Bóg szuka!  Jeśli ty
    nie są typem człowieka, który czyta poezję lub jest  w stanie rozmawiać o księżycu lub zapachu  spalone liście drzew, nie rób tego.  Będziesz wyglądać  nienaturalny.  Ale romantyczna randka  miejsce, oferując jej ładny kwiatek, ciesząc się trochę  dobra muzyka, a nawet dotknięcie dłoni w  delikatny sposób jest bardzo romantyczny.
  5. I nie mów tylko o sobie.  Chcesz, żeby  słuchać cie?  Potem najpierw jej uważnie posłuchaj  kiedy musi zostać wysłuchana.  Najbardziej efektywny  sposobem na bycie interesującym jest zadawanie pytań i…  słucha.  Tylko spróbuj, a zobaczysz.  🙂  Pamiętaj o tym często (nie zawsze, ale bardzo  często), kiedy kobieta mówi ci o problemie,  ma, ona nie szuka na ciebie  rozwiązanie.  Co?  To nie ma sensu?  Co  często szuka komfortu i  zapewnienie i świadomość, że TY TAM JESTEŚ.
  6. Jedną z najważniejszych rzeczy w randkowaniu jest  podejść do kobiet, które są zainteresowane randkami  i kobiety, które wydają się być tobą zainteresowane.  Przywdziewać’  t próbować sprzedawać cukierki komuś, kto szuka  o orzeszki i nie marnuj czasu z kobietami  które nadal są dotknięte przez ich były długoterminowy
    relacje.  Nie chcesz być po prostu  ramię płakać?

Żyjesz tylko raz, więc żyj dobrze!