Zwalczanie szczurów – deratyzacja

Nierzadko zdarza się, że różnego rodzaju szkodniki przeszkadzają nam w prowadzeniu lokalu. W tym wypadku bardzo ważne jest, żeby zadbać o deratyzacje. Proces ten ma na celu zwalczanie myszy i szczurów, a także innych małych gryzoni w miejscach, gdzie są one niepożądane.

Jeśli zmagasz się ze szczurami, to ta usługa jest idealna dla Ciebie. Deratyzacja szczurów to także odszczurzanie, które jest bardzo ważne, w wypadku, gdy w lokalu, gdzie znajdują się ludzie, pojawiają się te gryzonie.

Zwalczanie gryzoni

Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że gryzonie są nie tylko niebezpieczne dla naszych mebli i elektroniki, ale także dla nas samych. Nie tylko przenoszą one wiele chorób, ale także dzięki szybkim zdolnościom reprodukcyjnym, mogą w bardzo szybkim tempie zwiększyć swoją ilość. Dlatego właśnie zwalczanie gryzoni nie jest czymś, co możemy bagatelizować. Gdy dowiemy się, że w naszym domu znajduje się kolonia szczurów, to proces deratyzacji powinien odbyć się jak najszybciej. Jeśli za bardzo się rozmnożą, to zagrożone będzie wszystko, co mamy w domu. Szczury mogą niszczyć nasze fotele, a także wyjadać jedzenie ze spiżarni. Poza tym gryzonie mogą nawet przegryzać przewody, przez co uszkodzeniu będą mogły ulec nasze sprzętu AGD. Zwalczanie gryzoni powinno się odbywać, gdy mamy do czynienia z takimi gryzoniami jak:

 • Kuna – ten rodzaj gryzonia jest nie tyle niebezpieczny ze względu na swoje nastawienie do człowieka, co raczej z powodu tego, jakie choroby roznosi.
 • Kret – nie są one niebezpieczne dla człowieka, jednak niszczą one pola i uprawy. Jeśli nie zadbamy o pozbycie się kretów, to prowadzenie ogrodu może okazać się wręcz niemożliwe.
 • Szczur – jest to gryzoń, który roznosi wiele chorób i może okazać się problematyczny, ze względu na swoje tendencje do niszczenia rzeczy. Poprzez dużą dzietność, szczury mogą szybko zwiększyć swoją ilość.
 • Mysz – jest to gryzoń, który jest mniej niebezpieczny niż szczury, jednak wciąż może powodować wiele kłopotów. Jeśli mamy myszy w domu, to mogą one zabrudzić nasze ubrania i ręczniki, które potem ciężko jest wyprać. Poza tym, mogą one niszczyć nasze jedzenie.

Szczury – zagrożenie nie tylko dla zdrowia

Poprzez szczury, roznoszone są różnego rodzaju choroby:

 • Tularemia – ta choroba jest także przenoszona przez szczury i jest ona bakteryjna. Łapiąc ją, będziemy mieli problem z bólami mięśni, gorączką, a także z problemami żołądkowymi jak biegunka i wymioty.

 • Dżuma – jest to choroba bakteryjna, która kiedyś zdziesiątkowała Europę. W najgorszym wypadku może ona prowadzić do śmierci osoby, która jest na nią chora.
 • Riketsjozy, a także tyfus plamisty szczurzy – choroba ta przenoszona jest poprzez pchły, które osiadają się na szczurach. Jeśli złapiemy tę chorobę, to możemy mieć objawy związane z zapaleniem naczyń krwionośnych, a także z uszkodzeniem organów lub narządów.

Poza tym szczury mogą także:

 • Przez te gryzonie roznoszą się pchły i bakterie.
 • Jeśli mamy zwierzęta, to szczury mogą okazać się dla nich niebezpieczne.
 • Gdy szczur nie ma co zrobić, to może nawet ugryźć człowieka.
 • Poprzez niszczenie przewodów elektronicznych, mogą one doprowadzić do uszkodzeń urządzeń elektronicznych, a także do pożarów przez to spowodowanych.
 • Okazać się niebezpieczne dla naszych upraw. Szczury mogą niszczyć zasadzone przez nas warzywa i rośliny.

Właśnie ze względu na powyżej wymienione powody, deratyzacja szczurów jest niezbędna, jeśli chcemy zadbać o swoje zdrowie. Jednak na tym nie możemy się zatrzymać, ponieważ różnie ważne jest, żeby nie zapomnieć, jak ważna jest deratyzacja myszy, zwalczanie kun, zwalczanie kretów i nornic. Dlatego, jeśli w Twojej miejscowości, jaką jest było bezpiecznie, to zadbaj o deratyzacje z naszą pomocą.

Realizacja deratyzacji – Oferta

Metoda fizyczna deratyzacji – jest to bardzo tradycyjna metoda na to, żeby pozbyć się szczurów, myszy, kun, kretów. Poprzez kilka czynności, pomożemy Ci pozbyć się wszelkich gryzoni. Najpierw określamy wielkość populacji, a także miejsce, w którym się one osadziły. Gdy ich lokalizacja będzie już wiadoma, to blokuje się im drogi ucieczki. Likwidacja gryzoni polega potem na tym, żeby poprzez różne narzędzia pozbyć się gryzoni w momencie, gdy nie mają gdzie uciec. Dzięki naszym profesjonalistom i sprzętowi, którego używają, wszystko zostanie wykonane szybko i skutecznie.

Metoda chemiczna deratyzacji – chcąc pozbyć się gryzoni, czasem nie warto jest stosować metody fizycznej. Dlatego pomóc nam może metoda chemiczna, która jeśli chodzi o zwalczanie gryzoni, jest bardzo skuteczna. Poprzez rozłożenie środków chemicznych, która potem gryzonie zjadają, jesteśmy się w stanie ich pozbyć w ciągu 24-72h. Zwalczanie gryzoni tą metodą jest bardzo proste i skuteczne. Podczas takiego procesu deratyzacji nie musimy się także martwić o bezpieczeństwo, ponieważ całość odbywa się przy użyciu karmników deratyzacyjnych. W tego typu pojemnikach umieszcza się substancje, które potem gryzonie zjadają

Oferujemy:

Deratyzacja kretów

Zwalczanie kun

Deratyzacja szczurów

Zwalczanie kretów i nornic

Deratyzacja myszy

Cena:

Pewnie masz pytania dotyczące ceny wykonywanych przez Nas usług.

Ile kosztuje deratyzacja ? Czy cena za usługę ,,deratyzacja szczurów” jest droższa od ,,deratyzacja myszy”? Cennik usług (deratyzacji) jest ruchomy i zależny od analizy sytuacji przez naszych fachowców i doboru produktów, lecz wstępny cennik specjalistycznych usług odszczurzania możecie państwo zobaczyć poniżej:

Cennik w wypadku takich usług jak “deratyzacja szczurów” i ,,deratyzacja myszy” nie jest stała, przez co ważne jest, żeby ustalić szczegóły z osobą, którą do Ciebie przydzielimy. Jeśli jednak chcesz się dowiedzieć, ile w przybliżeniu kosztuje deratyzacja , to możesz mniej więcej dowiedzieć się o cenach w naszych cennikach. Musisz jednak pamiętać, że w zależności od skali problemu, cena może się różnić:

Deratyzacja kretów cennik

Zwalczanie kretów i kun cennik

Deratyzacja szczurów cennik

Deratyzacja myszy cennik

Efekty

Zadbanie o odpowiednią deratyzację jest bardzo ważne, ponieważ źle przeprowadzona może prowadzić do tego, że wrócą one do tego samego miejsca. Dlatego ważne jest, żeby deratyzacji w miejscowości dokonali profesjonaliści. Nieumiejętne pozbycie się gryzoni może doprowadzić do tego, że przez miesiące nie będziemy sobie zdawać sprawy z tego, że żyją one z nami pod jednym dachem. Może się to okazać bardzo niebezpieczne dla zdrowia nas i naszych potencjalnych klientów lub gości. Jednak dzięki naszym, usługom będziesz mógł być pewny, że na stałe pozbędziemy się szkodników szybko i skuteczni, dbając o Twoje bezpieczeństwo.

Dzięki naszym pracownikom, którzy na co dzień przeprowadzają deratyzację myszy i szczurów, deratyzacja kretów, zwalczanie kun, zwalczanie nornic w będziesz mógł być pewny, że wszystko będzie przeprowadzone dobrze. Poprzez lata doświadczenia, nie tylko wszystko zostanie wykonane dobrze, ale także szybko i bezpiecznie.

Nasze sposoby na zwalczanie gryzoni cechują się tym, że są one bezpieczne nie tylko dla ludzi, ale także dla zwierząt, które nie powinny zostać zranione podczas procesu. Dlatego właśnie likwidacja gryzoni w naszym wykonaniu jest skuteczna i bezstresowa dla osoby, która z naszych usług korzysta. Wszystko zostanie zapisane zgodnie z protokołami deratyzacyjnymi, po to, żeby osoby w takich miastach jak Warszawa, miały łatwy dostęp do całości dokumentacji.

Wszelkie sprawy związane z odszczurzaniem i zwalczaniem gryzoni muszą być wykonywane jak najszybciej, ponieważ bardzo często zwalczanie gryzoni to gra z czasem. Jeśli szybko nie zadbamy o pozbycie się szczurów, myszy, kretów, kun i nornic, to mogą one już spowodować zbyt wiele szkód, przez co będziemy w poważnych kłopotach.

Dyskrecja

Poprzez lata pracy bardzo dobrze wiemy, jak bardzo ważne jest zachowanie dyskrecji w tym temacie. Dlatego zwalczanie szczurów i myszy, zwalczanie kun, jak i zwalczanie kretów i nornic oferowane przez nas odbywa się w taki sposób, żeby nikt się o tym nie dowiedział. Możesz więc być pewny, że w Twojej lokalizacji () nikt nie dowie się, że odbywałą się u Ciebie jakakolwiek likwidacja gryzoni . Jeśli więc nie chcesz, żeby w Twojej lokalizacji () ktokolwiek się dowiedział o deratyzacji, to skorzystaj z naszych usług. Wszystko, co wykonamy, zostaje zapisane zgodnie z protokołami deratyzacyjnymi, dla twojej wygody.

Opinie

Kontakt

Jeśli chcesz, żeby ktoś deratyzacja szczurów i myszy, deratyzacja kretów, zwalczanie kun i nornic odbyła się szybko i skutecznie, to jak najszybciej zadzwoń do nas! Nie tylko wykonamy daną pracę, ale także zadbamy o to, żeby gryzonie szybko nie wróciły! Oferowana przez nas deratyzacja to gwarancja zadowolenia i dobrze wykonanej pracy. Dlatego, jeśli chcesz, żeby likwidacja szkodników w odbyła się po cichu i bezpiecznie, to zadzwoń do nas!

Naszą ofertę możesz zobaczyć w cenniku: likwidacja gryzoni .